флаг

Новини

Президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти поділилася досвідом із запорізькими педагогами

На базі Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району відбувся обласний відкритий семінар-практикум DEEP DIVE «Забезпечення якості освіти закладу позашкільної освіти: досвід та перспективи». У семінарі взяли участь директори, заступники директорів, методисти закладів позашкільної освіти Запорізької області та міста Запоріжжя, колеги з міста Дніпро, Білгород-Дністровський, Вінниця, Старобільськ, які є членами Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Основна мета заходу − проаналізувати досвід та організаційні, психолого-педагогічні умови створення і функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі позашкільної освіти.

З основною доповіддю з теми: «Якість позашкільної освіти як запорука розвитку особистості, громади, держави» виступила президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор Олена Биковська.

Учасники заходу обговорили питання: «Якість позашкільної освіти – стандарт нового покоління, реалізація, перспективи», «Стан позашкільної освіти в Запорізькому регіоні», «Гуманістичний підхід до забезпечення внутрішньої системи якості освіти закладу позашкільної освіти», «Моніторинг якості освіти як засіб забезпечення ефективної діяльності закладу позашкільної освіти» тощо.

Учасники семінару отримали відповіді на значущі питання з теми семінару та сертифікати учасників, які вручили Олена Биковська та методист відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти та наук облдержадміністрації Лариса Чурикова. 

За словами учасників, захід пройшов в атмосфері професійного плідного спілкування. Підбиваючи підсумки семінару-практикуму, всі присутні відмітили його актуальність, своєчасність, продуктивність.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю