флаг

Новини

День Перемоги: чернігівці вшанували ветеранів урочистостями
Більше семиста жителів району взяли участь у відзначенні Дня Перемоги, що відбулося 9 травня у районному центрі. Святкування розпочалися урочистою ходою до Меморіалу Славу: під звуки оркестру рушила колона по головній вулиці Чернігівки живим коридором заквітчаних учнів, які проводжали поглядами сивих ветеранів, керівників району та трудові колективи, дітей і дорослих, які долучилися до ходи.

Жителі району активно підтримали запропоновану районною державною адміністрацією акцію принести із собою фото своїх рідних, ветеранів, завдяки кому ми нині маємо змогу святкувати День Перемоги.
 

Про все, чому ми завдячуємо нашим ветеранам, наголосив у своєму вітальному слові виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Віктор Сапальов, висловлюючи глибоку шану тим, чиї груди вкриті орденами й медалями, тим, хто не шкодував свого життя заради мирного теперішнього. Їх залишилося мало. Ще менше змогло особисто бути присутніми на мітингу.


Очі колишніх солдатів повнилися сльозами – від гірких спогадів, від сотень букетів квітів, від теплих слів, сказаних у їхню адресу. Після привітань мармурові плити Меморіалу Слави вкрили оберемки бузку, тюльпанів, ірисів, що стали своєрідним символом перемоги життя і памяті.


Мітинг продовжився святковим концертом й народними гуляннями, які завершилися святковим феєрверком.
   

Урочистості з нагоди Дня Перемоги пройшли 9 травня також на території всіх сільських рад.