флаг

Новини

Освітня платформа для держслужби: 93 магістри випустив факультет соціології та управління ЗНУ

У Запорізькому національному університеті відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури факультету соціології та управління. Зокрема, 93 випускники отримали кваліфікацію магістр з Публічного управління та адміністрування, соціології, філософії, політології, соціальної роботи.

Привітала магістрів начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

− Серед сьогоднішніх випускників я бачу багато облич, які дійсно вибрали професію за покликанням серця, адже люди, які працюють чи виявили бажання працювати на державній службі, обрали не простий шлях для себе, але дуже гідний. Переконана, що ваш подальший професійний шлях буде успішним та сповненим яскравих сторінок. Нехай диплом магістра залишиться надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до багатотисячної родини державних службовців та фахівців сфери. Державі сьогодні потрібні молоді, активні та амбітні спеціалісти з публічного управління та адміністрування, соціології, філософії, політології, соціальної роботи, − відзначила у привітальному слові Наталія Власова.

Протягом багатьох років на факультеті соціології та управління ЗНУ проводяться засідання за круглими столами, соціологічні дослідження, дискусії, де виступають висококваліфіковані фахівці, ініціативні студенти, які входять до складу консультативно-дорадчих органів при обласній державній адміністрації.

Випускники, які сьогодні є висококласними спеціалістами, очолюють департаменти та управління в органах державної влади та місцевого самоврядування нашої країни.

Після закінчення офіційної частини вручення дипломів випускники принесли «Клятву магістрів», у якій пообіцяли розвивати добрі традиції, примножувати славу та зберігати духовні скарби Запорізького національного університету і факультету соціології та управління.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю