флаг

Новини

У Чернігівці пройшло спортивне свято, присвячене Дню Перемоги
Масово, не зважаючи на холод та негоду, пройшов у Чернігівці районний легкоатлетичний крос «Єднаймося заради Перемоги». Цей захід, організований відділом освіти, молоді та спорту за ініціативи районної державної адміністрації, був присвячений Великій Перемозі нашого народу над німецько-фашистськими загарбниками.


У кросі, зокрема, взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов і голова районної ради Олександр Романчук.

– Маршрут, яким ми нині побіжемо, тягнеться із заходу на схід, що символічно уособлює єднання й неподільність нашої країни, – зазначив, звернувшись до присутніх, Віктор Сапальов, бажаючи всім успішного старту та переможного фінішу.


Усього в забігу, який пройшов на центральній вулиці районного центру, взяло участь 170 дітей та дорослих з усього району. Головним суддею змагань став директор дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Макаренко.


Учасники змагалися у своїх вікових категоріях, тому й переможців за підсумками кросу виявилося немало. Кожен із них був нагороджений подарунком та грамотою. Також були відзначені наймолодші (яким заледве виповнилося три рочки) й найстарші (яким уже виповнилося 60) учасники змагань. Хоча, в цілому, кожен, хто взяв участь у цьому заході, почувався переможцем через заряд бадьорості та гарного настрою, що отримали всі, хто виявив бажання долучитися до спортивного свята.