флаг

Новини

Районні керівники вітали ветеранів напередодні Дня Перемоги
Наближається знаменна для нашого народу дата – День Перемоги. Важко переоцінити роль України у Великій Вітчизняній війні, внесок українців у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом. Нині наше завдання, попри складну соціально-економічну ситуацію у країні, зробити все можливе для того, щоб ветерани Великої Вітчизняної відчули турботу з боку держави та суспільства.

Напередодні 9 травня районні керівники особисто завітали до учасників бойових дій та інвалідів війни, які проживають на території району, аби вручити їм пам’ятні листівки та продуктові набори від народного депутата України Олександра Пономарьова та районної влади.

Одним із перших, на чиє подвір’я завітали голова районної ради Олександр Романчук і заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов, став учасник бойових дій, чернігівець Володимир Іванович Степаненко (на фото). Керівники щиро бажали йому здоров’я та довгих років життя, вклонившись та дякуючи від усіх жителів району за його славне минуле.