флаг

Новини

У Чернігівському районі пройшли заходи до Дня Соборності України

     Щороку,  22-го січня в Україні відзначають День Соборності. Підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

     Саме цього дня  відбулися районні урочистості, присвячені Дню Соборності України, в яких взяли участь представники Чернігівської  райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, громадськості району, учасники антитерористичної операції та ЗМІ. На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих, що виборювали єдину незалежну Україну.

     Від імені голови Чернігівської РДА Василя Попюка  до всіх присутніх звернувся керівник апарату Богдан Ткаченко, який у своєму виступі зазначив:  «Соборність – це не лише єднання територій, але, в першу чергу, це єднання людей. Єднання навколо спільної мети – перемоги й розбудови нашої держави».

     Пісенним дарунком всім присутнім стало виконання пісень про Україну від аматорів Чернігівського центру дозвілля та культури, дитячої музичної школи.