флаг

Новини

Премія КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України чекає на претендентів

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів  за особливі досягнення молоді у розбудові України. Про це повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом 2019 року. Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами. Проте можуть бути враховані досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Так, для отримання премії районні, районні у м. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання (крім всеукраїнських), відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні ЗМІ можуть подати до 1 березня 2020 року не більше як на одну особу:

  • пропозиції про присудження Премії за затвердженою формою;
  • матеріали презентації кандидата на присудження Премії;
  • характеристику кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень за підписом керівника, що скріплюється печаткою;
  • копію паспорта кандидата на присудження Премії;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб — платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті;
  • згоду кандидата на обробку персональних даних;
  • довідку, що підтверджує місце проживання кандидата, яка видана в установленому порядку;
  • довідку з установи банку щодо рахунку в національній валюті.

Зазначимо, що повний пакет документів надсилається на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а. З детальною інформацією можна ознайомитись у постанові Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного та технічного забезпечення присудження Премії надається за телефоном: (044) 284-30-26.

 

За матеріалами Міністерства культури, молоді та спорту