флаг

Новини

Не всі виборчі дільниці району ще готові до виборів Президента України
Про готовність Чернігівського району до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року йшлося під час наради-семінару з селищним і сільськими головами, що відбулася в районній державній адміністрації 29 квітня.

Провів нараду заступник голови райдержадміністрації Віктор Сапальов за участі заступника голови РДА Віталія Манича, керівника апарату РДА Валентини Логвиненко, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Сергія Житарюка, начальника організаційного відділу апарату РДА Євгена Кривного, диспетчера ПАТ «Укртелеком» цех ТП №18 Євгена Середи, начальника відділу культури та туризму Ігоря Лехмана, Чернігівського селищного голови Анатолія Кордія, секретаря виконавчого комітету селищної ради Тетяни Кривонос та голові усіх сільських рад району.


Зокрема, під час зустрічі було обговорено готовність виборчих дільниць, що розташовані на території району, до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року; забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Щодо першого питання, то тут деякі незручності виникли на тих територіях, де виборчі дільниці було перенесено. Наприклад, знадобилося ці приміщення відповідно облаштувати, встановити нові телефонні номери. На деяких територіях є проблеми з транспортом.

Виникли питання щодо того, чи має людина право проголосувати не за місцем реєстрації, а за місцем фактичного проживання. Як пояснив Сергій Житарюк, для цього необхідно взяти довідку в селищній раді чи за місцем роботи, з якою звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання не пізніше 19 травня.

Також під час наради порушувалися питання благоустрою територій, необхідності проведення серед населення роз’яснень щодо непростої соціально-політичної ситуації у країні, роблячи наголос на патріотизмі, єдності. Ще раз було наголошено на тому, аби масові заходи, присвячені святкуванню Дня Перемоги, пройшли виключно з використанням національної символіки.