флаг

Новини

Регіонам доведено пріоритети державної підтримки сільського господарства на 2020 рік

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під головуванням Тараса Висоцького провело онлайн селектор з представниками облдержадміністрацій. Зокрема, Запорізьку область представили заступниця голови облдержадміністрації Марина Кудерчук та директор Департаменту агропромислового розвитку Андрій Поляков.

Як зазначив Тарас Висоцький, визначено низку пріоритетних напрямків роботи на 2020 рік, серед яких − завершення земельної реформи, стану проходження якої була присвячена минула селекторна нарада.

У планах також − державна підтримка агросектору, зокрема доступне кредитування, компенсація витрат при купівлі вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання, підтримка галузі тваринництва, садівництва, розвиток сільськогосподарського дорадництва тощо.

Значну увагу буде приділено й роботі Держпродспоживслужби та Держгеокадастру. За словами Тараса Висоцького, Держпродспоживслужба повинна забезпечити якісне дитяче харчування в загальноосвітніх закладах. Що стосується роботи Держгеокадастру, у планах на 2020 рік − завершення інвентаризації та створення якісного сервісу для надання адміністративних послуг.

− Наразі налагоджена постійна комунікація з представниками облдержадміністрацій, яка дає позитивні результати. Тому ми плануємо щотижневе проведення селекторних нарад. Учасники матимуть можливість отримати вичерпні відповіді на запитання, а також роз’яснення. Для цього представники Міністерства будуть опрацьовувати подані ініціативи та залучати експертів, − підсумував Тарас Висоцький.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю