флаг

Новини

Валерій Баранов відзначив Чернігівський район за активну участь у телемарафоні «Пам'ять»
Ряд актуальних для життя регіону питань порушив під час селекторної наради 25.04.2014 року голова Запорізької обласної державної адміністрації Валерій Баранов. Чернігівський район був відзначений обласним очільником за активну участь у телемарафоні «Пам'ять».

Зокрема, під час наради йшлося про відзначення травневих свят, необхідність своєчасної підготовки територіями проектно-кошторисної документації, залучення районами коштів ЄБРР, хід весняно-польових робіт, організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Чернігівський район на нараді представляли заступники голови районної державної адміністрації Віктор Сапальов і Віталій Манич, голова районної ради Олександр Романчук, начальник управління агропромислового розвитку РДА Василь Попюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Отрода, начальник відділу культури і туризму Ігор Лехман, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Валентина Мамич, начальник управління соціального захисту населення Олександр Борода та спеціалісти управління.

Особливо Валерій Баранов наголосив на необхідності відповідального підходу до організації травневих святкувань, які мають пройти під лозунгами миру і єдності. Також порушувалося питання відновлення в державних органах кадрового резерву та припинення практики призначення на посади державної служби за партійною приналежністю.