флаг

Новини

Визначено перевізника маршрутом Чернігівка-Обіточне
Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Чернігівського району, відбулося 24.04.2014 року в Чернігівській райдержадміністрації. Мова йшла про маршрут Чернігівка (АС) – Обіточне.

Відкрив та провів засідання конкурсного комітету заступник голови районної державної адміністрації, голова конкурсного комітету Віталій Манич. Участь в обговореннях взяли, зокрема, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі РДА, заступник голови комітету Валентина Мамич, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі РДА, секретар комітету Діана Виноградова, головний спеціаліст відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансінспекції у Запорізькій області Володимир Берсеньов, голова Чернігівської районної організації Ветеранів України Олександр Дядя, голова Чернігівської районної ради Українського кооперативно-профспілкового фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Макаренко, голова Чернігівського районного об’єднання «Союз-Чорнобиль» Олександр Нестеренко, начальник юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Віра Пазуха, інспектор з технічного нагляду відділення ДАІ по обслуговуванню міста Токмак, Токмацького та Чернігівського районів ГУМВС України в Запорізькій області Станіслав Швиденко і заступник голови правління Запорізької обласної громадської організації «Союз експертів колісних транспортних засобів» Семен Юринський. Під час засідання комітету було обговорено кандидатуру перевізника-претендента, який взяв участь у конкурсі – приватного підприємця Сергія Дузенка.

Віталій Манич доповів про хід підготовки до даного конкурсу, діяльність робочої групи з питань проведення аналізу матеріалів, наданих перевізниками-претендентами на участь в конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Члени конкурсного комітету, обговоривши кандидатуру перевізника-претендента та проаналізувавши дані, що є в наявності, не виявили недоліків, тому заперечень щодо допущення до участі у конкурсі перевізника-претендента не було.

За результатами засідання члени конкурсного комітету проголосували про визнання ПП Дузенко переможцем конкурсу. Він здійснюватиме щоденні перевезення пасажирів маршрутом Чернігівка-Обіточне (час відправлення/прибуття: 06.15/07.16 – 12.00/13-00).