флаг

Новини

Травневі свята – без провокативної символіки та під гаслом єдності
Районні урочистості з нагоди травневих свят мають пройти в атмосфері дружби, єдності, патріотизму. На цьому було наголошено під час засідання організаційного комітету, що пройшло 24.04.2014 року в Чернігівській районній державній адміністрації.


Провів засідання заступник голови РДА Віктор Сапальов за участі голови районної ради Олександра Романчука, заступника голови РДА Віталій Манича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ, медиків і рятувальників, відповідальних за організацію та проведення святкувань.

- Чи не вперше за всі роки незалежності України ми зустрічатимемо травневі свята у такі непростій ситуації, – звернувся до присутніх Віктор Сапальов. – Тож маємо на кожному із заходів особливо підкреслювати той факт, що всі ми – єдина нація, українці та намагатися уникати будь-яких провокаційних моментів.

Заради перестороги ним було запропоновано не використовувати у святкуваннях будь-якої символіки, крім українського двоколору, прапорів Перемоги й Запорізької області. Також було рекомендовано не надавати слова для виступу жодним представникам політичних партій.

Програму відзначення Міжнародного дня солідарності трудящих та Дня Перемоги озвучив начальник відділу культури і туризму Ігор Лехман. Присутні обговорили нюанси святкувань: розміщення атракціонів; урізноманітнення асортименту торгівлі; розміщення тематичних статей в районній газеті «Нива»; привітання ветеранів та учасників ВВВ; приведення до належного вигляду фасадів будівель, розміщених в центрі селища, упорядкування та прикрашання вулиць; організація святкового феєрверку до Дня Перемоги; чергування у святкові дні медиків, рятувальників та правоохоронців.

Голова районної організації Ветеранів України Олександр Дядя у свою чергу виступив з пропозицією активізувати збір коштів в рамках проведення телемарафону «Пам’ять». Також він порушив питання здійснення підвозу ветеранів до Меморіалу Слави та організацію для них святкового частування.

Як розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Отрода, до відзначення травневих свят буде приурочено кросовий пробіг, взяти участь в якому зможуть усі бажаючи не залежно від віку та спортивної підготовки. Забіг відбудеться 8 травня о 8.30 центральною вулицею селища.