флаг

Новини

Наруга над державними символами неприпустима і має бути покарана!
Звернення районної влади до жителів району

Шановні співвітчизники!
Акт наруги над державним прапором, який мав місце 24 квітня у самому центрі Чернігівки, глибоко вразив та схвилював громадськість району. Нам гірко та соромно, що на нашій маленькій Батьківщині є люди, здатні на подібний акт вандалізму, зневаги до символу нашої Незалежності і Державності. Тим більше нині, коли Україна складає непростий іспит на зрілість.

Ми маємо усвідомити, що наша сила – у єдності. Сьогодні, як ніколи, наш обов’язок – гуртуватися під кольорами Державного прапора України. Наруга над жовто-синім стягом – це державний злочин за який винні мають понести покарання у відповідності з чинним законодавством. Своїми діями зловмисники посягнули на авторитет української держави та виказали свою зневагу до рідної землі.

Офіційно заявляємо – такі дії є злочинними та неприпустимими у нашому суспільстві, яке завжди славилося єдністю, миролюбністю та працелюбністю. Ми засуджуємо будь-які дії, які приводять до розколу суспільства та закликаємо всіх жителів району не лишатися осторонь, а проявити свою громадянську позицію та не допустити повторення подібних злочинів.