флаг

Новини

Віталій Туринок представив громаді команду своїх заступників

Сьогодні  голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок провів першу онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату. На початку заходу очільник регіону представив громадськості команду своїх заступників.

Так, першим заступником голови обласної державної адміністрації призначено Івана Федорова. Посадовець буде відповідальним за фінанси, економічний розвиток та торгівлю, агропромисловий розвиток, а також за галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення та  роботу Служби у справах дітей ОДА.

Заступник голови обласної державної адміністрації Марина Кудерчук відповідальна за питання екології та природних ресурсів. До зони її відповідальності також відносяться департаменти освіти, культури, туризму, національностей та релігій,  Управління молоді, фізичної культури та спорту.

Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко регулює діяльність департаментів житлово-комунального господарства та будівництва, капітального будівництва. Також він відповідальний за питання розвитку інфраструктури в частині дорожнього господарства.

На заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Антонова покладено відповідальність за питання цивільного захисту населення та розвиток промисловості та інфраструктури.

Керівником апарату обласної державної адміністрації залишається Зінаїда Бойко. Межі її відповідальності - робота апарату обласної державної адміністрації, Державного архіву Запорізької області та Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

– Ми відкриті до будь-яких пропозицій та зауважень. Не соромтесь та звертайтеся до мене чи до команди заступників. В облдержадміністрації вам нададуть інформацію чи роз’яснення. Проблемні питання заступниками буде взято під особистий контроль, – підсумував Віталій Туринок.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю