флаг

Новини

Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг у Чернігівському районі

       27 листопада у смт Чернігівка відбулося урочисте відкриття сучасний ЦНАП. З такої нагоди до районного центру завітала  керівник апарату Запорізької  ОДА Зінаїда Бойко. Традиційну стрічку на вході в будівлю вона перерізала разом із керівниками району — головою Чернігівської РДА Богданом Сушком, головою Чернігівської  районної ради Віктором Годлевським, головою Чернігівської селищної ради Віталієм Маничем.

     Будівля ЦНАПу знаходиться у самому центрі Чернігівки, у приміщенні районної державної адміністрації. ЦНАП відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам, та працюватиме для жителів району, надаючи якісні адміністративні послуги у комфортних умовах. Для реконструкції та капітального ремонту частини адміністративного приміщення під ЦНАП було використано понад 1,2 млн. грн. коштів місцевого бюджету та 700 тис. грн. по програмі сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради, які були виділені депутатом Запорізької обласної ради Гогунським Андрієм Владленовичем.

       Чернігівська  громада стала учасницею першого раунду Програми  «U-LEAD з  Європою»,  завдяки чому  спільно з   експертами  Програми і було створено належний ЦНАП.  Надійними партнерами Чернігівської громади по створенню ЦНАПу стали українські та шведські експерти Програми  «U-LEAD з Європою».

      «U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами – членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

      Під час свого виступу голова Чернігівської райдержадміністрації  Богдан Володимирович наголосив: «Головне, щоб людина сюди прийшла і змогла отримати будь-яку послугу, не ходила по кабінетах та установах. Вітаю вас із відкриттям і бажаю лише одного — ставити в центр уваги  людину. Концентруйтеся на кожному клієнті, щоб люди виходили звідси задоволені, отримавши якісні послуги, зекономивши і гроші, і час. Відгуки клієнтів щодо якості послуг, проблем, труднощів, поліпшення роботи потрібні, щоб знати, якими послугами найчастіше користуються і які необхідно ще додати в арсенал кожного ЦНАПу.

       На сьогодні адміністраторами  Центру забезпечується надання понад 108 адміністративних послуг.