флаг

Новини

Найфаховішими працівниками державної служби райдержадміністрації стали Василь Попюк та Ірина Пилипенко
Завершився І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що проходив в Чернігівській райдержадміністрації впродовж березня-квітня. Цей конкурс сприяє залученню до роботи в державній службі молоді, зростанню професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищенню її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Участь у конкурсі взяли 12 державних службовців Чернігівської райдержадміністрації: 4 керівників і 8 спеціалістів, які продемонстрували свої знання Конституції України, законодавства про державну службу, сучасних комп’ютерних технологій, виконали ряд завдань зі складання ділового документа.

За підсумками конкурсу переможцем у номінації «Кращий керівник» став начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Попюк. Лауреатами в цій номінації стали начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Маргарита Карвацька й начальник відділу праці УСЗН Антоніна Олексієнко.

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула головний спеціаліст служби у справах дітей Ірина Пилипенко. Лауреатами у цій номінації було визначено головного спеціаліста відділу економічного аналізу, прогнозування та інформаційно-кадрової роботи управління агропромислового розвитку РДА Наталію Турлакову, головного спеціаліста відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Діану Виноградову, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Юлію Галич і державного адміністратора сектору з надання адміністративних та дозвільних послуг РДА Людмилу Чуйкову.

Переможці І туру візьмуть участь у ІІ турі конкурсу «Кращий державний службовець» у Запорізькій області, який незабаром відбудеться у Запоріжжі.