флаг

Новини

В районі проведено заходи на відзначення Дня Гідності та Свободи

      21.11.2019  у Чернігівському районі проведено мітинг із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю першого заступника голови Чернігівської райдержадміністрації Василя Попюка,  заступника голови районної державної адміністрації Наталі Степаненко, керівника апарату райдержадміністрації  Богдана Ткаченка, представників районної та селищної рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, представників громадських організацій, учнів загальноосвітніх закладів.

    Працівники відділу культури селищної ради підготували  літературну композицію. Зворушливо і проникливо звучали вірші  про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто  вийшов на Майдан, щоб відстояти свободу і гідність українців.

     Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка до учасників заходу звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Попюк, який закликав присутніх підтримувати дух патріотизму, боротися за національну ідею та ніколи не забути тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі.

    Також цього дня керівники району відвідали місце поховання загиблого учасника АТО Віталія Ільїна у с. Ільїне, де вклонилися  пам’яті захисника України та поклали квіти.

     Також у цей день у навчально – освітніх закладах району пройшли відкриті уроки, зустрічі, уроки – реквієми та інші виховні заходи, приурочені до  Дня Гідності та Свободи.