флаг

Новини

У Запорізькій області в цьому році висаджено понад 460 гектарів лісу

За повідомленням Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства, в поточному році висаджено лісові культури на площі 461 га із запланованих 400 га.

Зокрема, навесні 2019 року було висаджено лісові культури на площі 353 га. З них за кошти обласного бюджету створено лісові масиви на площі 310 га на території дев’яти адміністративних районів області: Бердянського - 30 га, Приморського - 56 га, Токмацького - 32,Кам'янсько-Дніпровського - 72 га, Більмацького - 22 га, Гуляйпільського - 16 га, Михайлівського - 14 га, Оріхівського - 33 га, Пологівського - 35 га. Фінансування здійснено в рамках Програми розвитку лісового фонду Запорізької області на період до 2022 року з екологічного фонду обласного бюджету.

За кошти державного бюджету заліснено 42 га на території трьох адміністративних районів: Приазовського – 14 га, Мелітопольського – 2 га, Якимівського – 26 га.

Весняні погодні умови не дозволили в повному обсязі висадити нові ліси на запланованій площі, тому частина посадкових робіт була перенесена на осінь.

Осіннім сезоном лісівники скористалися для посадки на території п’яти районів: Кам’янсько-Дніпровського, Оріхівського, Михайлівського, Мелітопольського та Якимівського. У рамках осінньої посадки створено лісові насадження на площі 118 га.

Як і навесні, восени до висадки дерев долучалися учні місцевих шкіл, представники органів місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ. Так, на території Оріхівського лісництва ДП «Пологівське ЛМГ» діти та вчителі Преображенської громади спільно з працівниками лісництва висадили лісові культури з головною породою «акація біла» на площі 3 га.

Працівники Водянського лісництва разом з учнями 10 класу Водянської ЗОШ №2 також висадили лісові культури, чим збільшили площу зелених насаджень свого району.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю