флаг

Новини

Про проведення наради

     18 листопада 2019 року Наталя Степаненко заступник голови  Чернігівської РДА, провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Керівники доповіли про стан справ у підлеглих організаціях, роботу за тиждень та намітили плани на наступний.

             Начальник  управління соціального захисту населення повідомив: про результати проведення звітно-виборчої  конференції Чернігівської районної організації ветеранів України за участю  делегатів первинних осередків; про  прийом пакетів документів для призначення всіх видів соціальних допомог, згідно Законів України та нормативно-правових актів; про надання консультацій з призначення соціальних допомог. В  районі зареєстровано   294 внутрішньо переміщених осіб. Заборгованість по твердому паливу та заробітній платі у районі відсутня.        

     Адміністратор відділу державної реєстрації та адміністративних послуг повідомила:

      - за період з 11.11.2019 по 18.11.2019 року зареєстровано 89  заяв громадян, із них 24 заяви стосуються питань соціальних послуг, 59 - питання адміністративних послуг Чернігівської РДА, 6 - заяв до Чернігівського РС УДМС.

      Начальник служби у справах дітей Чернігівської РДА повідомила, що працівниками служби  у справах дітей спільно з фахівцями КЗ «Центр ССДСМ» Чернігівської селищної ради проведено засідання щодо оздоровлення дітей влітку 2019 року; про участь у судових засіданнях, про результати  проведення рейду «Сім’я »; про проведення засідання комісії для формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно - ремонтні роботи, придбання житла та приміщень, для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при Чернігівській райдержадміністрації.

       Начальник відділу взаємодії з громадськістю   РДА повідомила, про проведення районних заходів до дня  Гідності та Свободи;  Дня пам’яті   жертв голодоморів, про виконання районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах інформації Чернігівського району. 

      За результатами  наради  заступник голови райдержадміністрації Наталя Степаненко ознайомила присутніх із заходами суспільно – політичного спрямування, що відбуватимуться в районі поточного тижня запросила до участі в них представників райдержадміністрації, закликала представників райдержадміністрації максимально спрацювати над вирішенням завдань поставлених перед структурними підрозділами та побажала усім вдалого, результативного робочого тижня.