флаг

Новини

У Чернігівському районі проведено районне свято до Дня працівників сільського господарства

      Сьогодні, 15 листопада 2019 року, в залі районного будинку культури та дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята  -  Дня працівників сільського господарства, за участю першого заступника голови  Чернігівської райдержадміністрації Василя Попюка, керівника апарату райдержадміністрації Богдана Ткаченка та представників районної та селищної ради.

    На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Чернігівського району.

     Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка, посадовці району щиросердно привітали присутніх зі святом, висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків.

   «Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву. Для нашого району аграрний сектор – це основа районного бюджету, це забезпечення роботи шкіл, установ охорони здоров’я і культури, життя району», - підкреслив Василь Попюк.

    За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району та ветерани галузі  були нагородженні Почесними  грамотами районної державної адміністрації та районного профспілкового комітету агропромислового комплексу.

   Завершились урочистості святковими  концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.