флаг

Новини

РАЙОННІ  УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ  ПРАЦІВНИКІВ  КУЛЬТУРИ  ТА МАЙСТРІВ  НАРОДНОГО  МИСТЕЦТВА

    8 листопада у районному центру культури та дозвілля  відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю керівників району та працівників культури Чернігівського району.

     Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка з  привітальним словом до присутніх звернувся керівник апарату райдержадміністрації Богдан Ткаченко, який відзначив кращих працівників грамотами  районної державної адміністрації за віддану та плідну працю.

     "Приємно розуміти, що ти  знaходишся в культурному середовищі  тaлaновитих людей, якими ми дійсно пишaємось. Я рaдий бaчити в цьому зaлі еліту нашого району. Ми дуже вдячні, вaм - прaцівники культури, зa те, що ви представляєте нaш район не лише в Запорізькій області, a й зa її межaми. Ми горді, що у нaс є тaкі люди. Бажаємо вам творчих успіхів і злетів, здоров’я, злагоди, благополуччя та миру вам і вашим родинам" – з такими словами звернувся до присутніх Богдан Станіславович.   

    Захід завершився святковим концертом за участю майстрів народного мистецтва.