флаг

Новини

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ПРОВЕЛА  ЗВІТНОВИБОРЧУ КОНФЕРЕНЦІЮ

     Сьогодні, 8 листопада  2019 року, проведено звітно-виборчу конференцію Чернігівської районної організації ветеранів України за участю  делегатів первинних осередків.

   В роботі конференції взяли участь: перший заступник голови Чернігівської  районної державної адміністрації Василь Попюк  та керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації.

    На порядок денний конференції винесено та розглянуто ряд питань, зокрема:

  - звіт голови  районної організації ветеранів України  Дяді О.І., про проведену роботу ради за звітний період з 8 листопада 2015 року по  8 листопада 2019 року;

-вибори ради районної організації ветеранів України;

-вибори голови ради районної організації ветеранів України;

-вибори президії ради районної організації ветеранів України;

-вибори делегатів від району на звітно-виборчу конференцію Запорізької  обласної  організації ветеранів України.

    Дядя Олександр Іванович,   в ході звітної доповіді, окреслив основні напрямки діяльності ветеранської організації на теренах Чернігівського району за звітний період, детально зупинившись на здобутках цієї громадської організації.

   Від імені голови Чернігівської райдержадміністрації Богдана Сушка з вітальним  словом до учасників конференції, звернувся перший заступник голови  ЧРДА  Василь Попюк, він   зазначив: «Питання, пов’язані з  наданням пільг нашим ветеранам, вирішення матеріально – побутових питань їхніх сімей, моральна підтримка цих людей перебуває на постійному контролі органів місцевої влади».  Василь Михайлович  подякував лідерам ветеранських організацій за активну життєву позицію, громадянську пильність і небайдужість.

  В ході обговорення доповіді виступали делегати конференції і запропонували оцінити роботу районної організації на «задовільно» та переобрати на наступний термін  голову організації. Всі учасники конференції одноголосно проголосували за ці пропозиції та підтримали кандидата на керівника громадської організації Євенка Петра Петровича.

  На конференції обрано склад Чернігівської  районної  організації ветеранів України,  голову ради, заступника голови ради та  секретаря.