флаг

Новини

«Завдання обласної влади – забезпечити підопічних Чернігівського інтернату гідними умовами перебування згідно з вимогами законодавства» – Іван Федоров

Сьогодні  перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров провів зустріч з працівниками комунальної установи «Чернігівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради та представниками благодійного фонду «Щаслива дитина».

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання функціонування установи.

В інтернаті на постійному державному утриманні перебувають 122 особи, які мають бути перевезені до інших комунальних установ соціального захисту населення у зв’язку з відсутністю опалення.

Іван Федоров окреслив позицію обласної влади з приводу цього питання.

– Підопічні комунальних установ соціального захисту населення мають знаходитись у відповідних умовах. На сьогодні в Чернігівському інтернаті котельня не працює. Тому було прийнято рішення про розселення підопічних в інші заклади. Більшість з них будуть проживати у Преславському  інтернаті, частина – у Таврійському. У бюджеті на наступний рік закладено кошти на функціонування інтернату. Його подальша доля буде розглядатися на сесії обласної ради, адже власником закладу є Запорізька обласна рада. Наше завдання – забезпечити підопічним інтернату відповідні умови. Безпосередньо Департамент соціального захисту населення несе за це відповідальність. Тому вихід наразі з цієї ситуації був один – розселити підопічних, – наголосив Іван Федоров.

Посадовець також обговорив з учасниками зустрічі шляхи вирішення низки питань, які постають у зв’язку з переселенням підопічних інтернату.

Зокрема, він повідомив, що всім працівникам, які мешкають у гуртожитку, будуть придбані засоби автономного опалення. 

Іван Федоров також запропонував створити робочу групу за участю громадськості, яка перевірить умови проживання в закладах, де будуть  мешкати підопічні Чернігівського психоневрологічного інтернату.

Відео зустрічі можна подивитися на офіційній сторінці ЗОДА у фейсбуці за посиланням

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю