флаг

Новини

Голова Чернігівської РДА Богдан Сушко  провів  розширену  нараду

      Під керівництвом голови районної державної адміністрації  Богдана Сушка у вівторок, 9 жовтня 2019 року, відбулася розширена нарада  за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Василя Попюка, керівника апарату райдержадміністрації Богдана Ткаченка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній період  та окреслено заходи на найближчий час.

       На  нараді розглянуто актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки,   сільського господарства  та підготовки установ до опалювального сезону.

      Заступник   начальника  відділу економічного та агропромислового розвитку, торгівлі,  житлово-комунального  господарства Сергій Братішко повідомив про  основні показники району, про збирання пізніх культур,   про стан посівів озимини у районі.

       Начальник служби у справах дітей  Наталія Житарюк  повідомила, що  службою у справах дітей проведено 36 профілактичних рейдів, під час яких обстежено умови проживання 226 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. За результатами проведення рейдів ініційовано питання щодо притягнення 16 батьків до адміністративної відповідальності в порядку ст.184 КУпАП;  3 дітей влаштовано до центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

На території Чернігівського району станом на 01.10.2019 проживає           87 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та                             20 усиновлених дітей, функціонують 15 прийомних сімей, в яких виховується  29 дітей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких проживає 15 дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 10 – діти з особливими потребами.

Службою у справах дітей подано 6 позовних заяв щодо позбавлення батьківських прав до Чернігівського районного суду Запорізької області.

Протягом року 5 дітей Чернігівського району залишилися без батьківського піклування. З них щодо 4 дітей встановлено опіку чи піклування та 1 дитину повернено в біологічну родину.

Працівниками Служби взято участь у 54 засіданнях суду.

      Військовий комісар  Чернігівського  військового комісаріату підполковник Гаркушка Олександр   повідомив про   проведення  осіннього призову,  про контрактну службу та про стан справ у військоматі.

 Начальник Чернігівського  управління Державного казначейської служби України Оксана Сімахіна повідомила, що всі захищені статті оплачені, та про ведення нових рахунків у всіх установах.

      Начальник Токмацького РЕМ ПАТ «Запоріжжяобленерго» Гришун Едуард  зазначив, що установа укомплектована кадрами відповідно до штатної чисельності, до зимового періоду установа підготовлена.

          Заступник головного лікаря КЗ «Чернігівський центр ПМСД» Шкворець Катерина   зазначила, що працівниками закладу  продовжуються укладання та підписання декларацій між пацієнтом та лікарем, центр здійснює виїзні прийомі на ФАПи та амбулаторій,  проводяться щеплення населення,  здійснюють виписку електронних рецептів, центр ПМСД працює у 2 зміни  в будні дні та в суботу.

    Завідувач санітарно-гігієнічної лабораторії, лікар-лаборант-гігієніст,     відокремленого підрозділу «Токмацький міжрайонний відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» Сьомик Світлана  доповіла,    що працівниками відділу здійснено  сезон досліджень навколишнього  середовища по Ф-30. Всього досліджено 43 зразки води відкритих водоймищ, стічної води та 11 осіб з функціональними порушеннями травлення та при прийомі в інші лікувальні заклади, без відхилень. Про  стан проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними інфекціями у районі, про проведення атестації робочих місць.

     Представник  Чернігівської лікарні  Паліонко Олег   розповів  про стан справ у закладі, та повідомив що у всіх   відділеннях лікувального корпусу здійснено поточні ремонти та опалювальна система  в належному стані.

      Начальник Чернігівського районного сектору Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області Кобець Олександр повідомив, що за 9 місяців в районі зафіксовано 76 пожеж, техніка установи  впорядкована, паливно-мастильними речовинами забезпечені.

      Представник територіального центру соціального обслуговування населення  Деркач  Антоніна  розповіла що на обліку у центрі знаходиться 821 особи, послуг надано 886, про підготовку до зимового періоду.

        Представник Чернігівського відділу обслуговування громадян Токмацького об’єднання ОУПФУ В Запорізькій  області        Фоміна Катерина  повідомила, що урочисте відкриття сучасного сервісного центру відбулось 7 жовтня  у смт. Чернігівка, для втілення провідного стратегічного напрямку працівники Пенсійного фонду підвищують якість надання послуг, системно впроваджують єдині стандарти прийому громадян, облаштовують зали очікування та зали обслуговування згідно сучасним критеріям технологічності, ергономічності, доступності та комфорту на 1 поверсі будівлі оснащені       сучасні модульні робочі місця, які забезпечують зручне спілкування працівників сервісного центру з клієнтами.  

  Заступник голови Чернігівської селищної ради  Людмила  Веремій доповіла,  про готовність  всіх    закладів освіти до опалювального сезону, всі навчально-виховні  заклади забезпечені вугіллям.

 Підсумовуючи  питання про підготовку до зимового періоду головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та з питань   цивільного захисту Чернігівської РДА  Людмила Синиця доповіла, що в районі розроблено Комплексний план заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Чернігівського району в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, уточнено єдину схему реагування органів управління та сил при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими погодними умовами осінньо-зимового періоду 2019-2020 років, План взаємодії органів управління з черговими службами цивільного захисту району при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціально-політичного характеру. Уточнені плани реагування на метеорологічні надзвичайні ситуації.

     Станом на 09.10.2019 року дорожньою службою нових заготовок по  матеріалу для посипки доріг не було є залишки з минулого року, яких на перший час має бути достатньо для першочергового реагування, ПММ які в даний час виділяються на ямочні роботи можуть бути задіяні для робіт при погіршені погодних умов, підготовлено 4 одиниць спеціальної техніки (КДМ з відвалом, Т-150 можуть і посипати і розчищати) .         

  Комунальним підприємством “Виробниче управління житлово-комунального господарства” заготовлено 20 т матеріалу для посипки доріг, підготовлена 5 одиниця спеціальної техніки.

   Спеціальна техніка РЕМ – 2 трактори Т-150 з бурокрановою установкою, автокран на основі ЗІЛ 130, 3 автовишки – знаходяться в готовності до роботи, підготовлений нормативний аварійний запас матеріалів та обладнання, аварійні та чергові зміни готові до дій.

Станційно-лінійною    дільницею № 3 смт Чернігівського районного центру телекомунікацій № 533 м. Токмак Запорізької філії ПАТ «Укртелеком» створений аварійний запас матеріалів та обладнання, 2 автомобілі готові для виїзду аварійних груп.

Здійснюються заходи щодо створення соціальних патрулів для попередження загибелі людей від переохолодження. Визначаються місця для створення пунктів обігріву.

     Згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2019 рік планується проведення тренування з органами управління та силами територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо виконання завдань під час несприятливих погодних умов в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. (17.10.2019)

    По завершенню чергової наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернуто увагу на необхідність виконання у повній мірі їх повноваженнь, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.