флаг

Новини

Запорізькій студентці присуджено премію Верховної Ради України

Верховна Рада України присудила премії за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. За проєкт постанови проголосували народні депутати.

Як зазначається в поданні до постанови, кандидати на присудження премії досягли значних результатів у становленні та розвитку молодіжного руху в Україні, брали участь у підготовці законопроєктів та моніторингу щодо дотримання законодавства, зробили вагомий внесок у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування у відповідних регіонах держави. Серед них є депутат міської ради, голова обласної студентської ради, кандидати економічних і юридичних наук, чемпіон Паралімпійських ігор, керівники молодіжних громадських організацій.

Так, парламентарії присудили премії вісьмом людям, молодіжній громадській організації «Молодь і діти за самоврядування» та громадській організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини».

В Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації повідомили, що серед восьми молодіжних активістів є і представниця із Запорізької області.

Це студентка інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету, головний спеціаліст відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Баранова.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю