флаг

Новини

Районне свято до Дня працівників освіти

    Раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить золотим віттям осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею мерехтять різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти!

     Цей день для всіх, хто шанує роботу педагога, тренера, вихователя, наставника молодого покоління.

       4 жовтня у Просторівському сільському будинку культури відбулося районне свято до Дня працівників освіти. На святі були присутні педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці, які знаходяться на заслуженому відпочинку – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.

    Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації     з теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернувся перший заступник голови Чернігівської  районної державної адміністрації   Василь Попюк.

       У вітальному слові Василь Михайлович  зазначив, що бути педагогом — це покликання душі і від щирого серця подякував працівникам освіти за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Побажав всім міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, нових педагогічних звершень.

    Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для вчителів та освітян. За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено Грамотами  районної державної адміністрації.

          Бурхливими оплесками  вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

      Також не могли оминути увагою і молодих вчителів, які поповнили педагогічний колектив освітян району. І на згадку про перший День вчителя були вручені їм символічні подарунки.

     З нагоди свята,   від народного депутата України Олександра Пономарьова,  всім педагогічним колективам також було вручено подарунки.

      Після офіційної частини привітань та нагороджень, на гостей чекав святковий концерт за участю учасників художньої самодіяльності.