флаг

Новини

Держава підтримає ті родини, які намагаються знайти додаткові джерела для існування
Під час чергового засідання в Чернігівській райдержадміністрації комісії по розгляду питань з призначення деяких видів соціальної допомоги 15.04.2014 року родині з Новоказанкуватого було відмовлено у продовженні однієї з соціальних виплат – уже кілька років сім’я отримувала від держави кошти, але дорослі її члени не зробили навіть спроби влаштуватися на роботу.

Таке рішення далося членам комісії нелегко, бо, за словами матері, з ними проживає син, який потребує операції і довготривалого лікування, що коштує немало. Проте насторожив той факт, що жінка не знає діагнозу, який лікарі поставили сину, і навіть жодного разу не їздила на консультацію до лікаря, залишивши ці питання вирішувати дитині самотужки. Зваживши цю інформацію, голова комісії, заступник голови Чернігівської РДА Віктор Сапальов наголосив, що надавши відповідні документи, які б підтверджували необхідність довготривалого лікування дитини, жінка зможе звернутися до комісії за поновленням виплати.

Іншим шести заявникам з Довгого, Чернігівки, Стульневого, Богданівки, Новомихайлівки й Обіточного було призначено таку допомогу.

Також, рішенням членів комісії, трьом пенсіонерам з Обіточного, Салтичії та Новомихайлівки було призначено субсидії. Одній літній жінці з Верхнього Токмака у субсидії відмовлено у зв’язку з тим, що вона не є власницею житла, в якому проживає.