флаг

Новини

В районі відзначили День фізичної культури та спорту

     Сьогодні  у  Чернігівському районі відбувся урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

     Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, розвиває в них такі навички, як спритність, реакція, координація, витривалість. Допомагає людині бути у хорошій  фізичній формі, а крім того, зміцнює здоров’я, виховує характер та силу волі.

     Із розвитком людства змінювалися спортивні вподобання та спортивні показники. З кожним роком спортсмени в черговий раз доводять, що немає нічого неможливого для людей відданих спорту, які щоденною важкою працею гартують своє тіло.

     Юних  спортсменів, тренерів та ветеранів спорту присутніх  у залі, привітав голова районної  державної адміністрації Богдан Сушко, та  від імені народного депутата України Олександра Пономарьова вручив грошові винагороди.

     Під час привітання голова райдержадміністрації зазначив, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я.  Богдан Володимирович відмітив, що Чернігівський район  славиться переможцями не лише обласних змагань, а й Всеукраїнських. Керівник району побажав усім міцного здоров’я, щастя, наснаги, терпіння, здобутків та перемог у змаганнях.

     Кращим спортсменам району, працівникам галузі фізичної культури та спорту, вихованцям тренерів з нагоди свята було вручено грамоти і подяки.

     Після привітання у ДЮСШ відбулися спортивні змагання з кульової стрільби участь у яких взяли учні  шкіл району.