флаг

Новини

Відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України

     День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

      23 серпня з нагоди 28-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного прапора України відбулись районні урочистості і святковий концерт   в районному будинку культури та дозвілля. Участь у заході взяли керівники  районних установ, організацій, депутати районної, селищної рад,  трудові колективи та представники ЗМІ.

     Під звуки державного гімну України біля будівлі Чернігівської районної державної адміністрації відбулось урочисте підняття Державного прапора України.  Продовжилось свято  в районному будинку культури та дозвілля,  де гості свята  переглянули   святковий концерт  «З любов’ю  вічною до тебе, Україно!».

     Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка  з вітальним словом перед жителями району виступив  перший заступник голови райдержадміністрації Василь Попюк.

       «Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І в день народження держави, у день головного свята усіх українців,  щиро дякую всім жителям  району  за натхненний труд, невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми!

         З нагоди Дня незалежності України бажаю вам, міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть у кожній родині. А над Матір’ю-Україною запанує мир!

          І з 28-ю річницею Незалежності!

         Слава українському народові! Слава його Героям! Україні – слава!» - зазначив  у своєму виступі перший заступник голови Василь Попюк.

        Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження.

          Згідно постанови Центральної виборчої комісії  від 11.06.2019 № 979  Подякою ЦВК нагороджено начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської  районної державної адміністрації Галич Юлію Миколаївну за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення чергових виборів Президента України.

 Відповідно до розпорядження голови ЧРДА від 22.08.2019 № 24-к нагороджено завідувача сектору управління персоналом апарату Кужель Вікторію Вікторівну за сумлінну працю та високий професіоналізм у роботі.

   Також, у цей святковий день, керівники району  поклали квіти до пам'ятників учасникам  АТО Віталію Ільїну в с. Ільїне, Віталію Стуліню в с. Довге, Віталію Лісняку в с. Могиляни  та вшанували хвилиною мовчання загиблих.