флаг

Новини

На Запоріжжі готуються до відкритого фестивалю «Легенди степу»

У вересні на горі Оба-Таш (с. Салтичія Чернігівського району Запорізької області) за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відбудеться відкритий фестиваль «Легенди степу».

Фестиваль «Легенди степу» в Чернігівському районі проводиться з метою збереження, відродження та популяризації багатовікової культурної спадщини та культурного надбання народів приазовських степів, ознайомлення широких верств населення з унікальністю скіфської доби та популяризації найдавнішої історії України

До участі у фестивалі запрошуються реконструктори різних історичних епох степової України від прадавніх часів до сучасності, етногурти, фольклорні музичні, хореографічні, театральні колективи; ковалі, ткачі, гончарі, вишивальниці, майстри по дереву, майстри старовинних музичних інструментів та іграшок, представники інших традиційних ремесел.

Для участі у фестивалі учасникам необхідно  подати заявку за формою, що додається. Заявка подається до 1 вересня в електронному вигляді на електронну адресу відділу культури і туризму Чернігівської селищної ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою фестиваль «Легенди степу». Телефони для довідок: (068)-391-32-27, (095)-742-94-10, (061)-409-18-20.

Сам захід відбудеться 7 вересня.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю