флаг

Новини

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

 Чернігівська районна державна адміністрація доводить до відома всіх зацікавлених осіб, що 23 серпня 2019 року в селі Садовому Токмацького району Запорізької області відбудеться «Фестиваль щасливих ягід - 2019». Програма заходу додається.

Організаторами заходу є Жовтнева сільська рада (ініціатор проведення фестивалю), відділ культури і туризму Токмацької райдержадміністрації та громадська організація «Рада жінок-фермерів в Запорізькій області», яка працює в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічної Розвитку (МЕDА), що співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (МASHAV) й міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.

У рамках заходу заплановані ярмарок та дегустації, візити у три господарства Токмакцького району, які займаються вирощуванням малини, ожини, порічок, суниці, винограду, часнику.

Фестиваль розпочнеться о 14-00 візитами до господарств, 17-00 – святкова хода та відкриття заходу, виступи почесних гостей.

Культурно-мистецька програма передбачає: козацький куліш, презентаційні заходи, майстер-класи, конкурси, дискотеку, феєричне бармен-шоу та інше.