флаг

Новини

ДО ВІДОМА ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ

     Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проєктом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (МЕDA). а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Запорізької обласної державної адміністрації запрошують Вас долучитися до виставки-конференції «Золоте гроно України 2019», яка відбудеться 17-18 серпня 2019 року за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-6. виставковий центр «Козак-Палац».

У рамках конференції провідні спікери України презентуватимуть доповіді у руслі проблематики: організаційні і технологічні прийоми культивування винограду.

На виставці виноградарі півдня України презентуватимуть увесь асортимент продукції нового сезону «Виноградні досягнення» та змагатимуться у конкурсах «Диво-виноград» та «Винограй» (номінації розміщені на сайті заходу за посиланням  http://euroagrochem.com

Відвідувачі виставки-конференції зможуть провести дегустацію вина та віддати важливий експертний голос для визначення лідера 2019 року з виноробства.

Реєстрація обов'язкова на сайті: http:// euroagrochem.com або за телефоном  контакт-центру UHBDP 0-800-500-184 (безкоштовно).

Питання щодо участі можливо задати зручним для Вас способом:

067 536 91 39 - Олена Кравець;

097 333 74 38 Яна Науменко;

 044 580 31 19;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.