флаг

Новини

До уваги жителів району!

          Приміські пасажирські перевезення, що виконує АТ «Укрзалізниця» наймасовіші й найдоступніші для населення, але й найзбитковіші. Це впливає на подальший розвиток залізниці.

На сьогоднішній день у соціальній сфері регіону важливу роль відіграють приміські пасажирські перевезення залізничним транспортом АТ «Укрзалізниця». Залізничний транспорт через його надійність залишається для населення, що здійснює щоденні поїздки в приміському сполученні на роботу й навчання основним видом транспорту.

          Спрацьована інфраструктура, рухомий склад, недостатня компенсація на пільгові перевезення та проблема зростання кількості безквиткових пасажирів має наслідок – збитковість зазначених пасажирських перевезень. Особливо гострою проблемою багатьох років залишається зростання кількості безквиткових пасажирів на приміських перевезеннях.

З метою підвищення рівня доходу від перевезень пасажирів у приміському сполученні, АТ «Укрзалізниця» неодноразово наголошувала про недопущенні громадянами безбілетного проїзду приміським залізничним транспортом та посиленні контролю за його оплатою.

Статею 135 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поїздах приміського сполучення передбачена відповідальність за безквитковий проїзд пасажира.