флаг

Новини

Чернігівка причепурилася!
Не чекаючи Дня довкілля, який традиційно відзначається третьої суботи квітня, організації та установи району підхопили розпочату членами районної організації Української спілки ветеранів Афганістану естафету, вийшовши на весняну толоку.

У «суботнику», що пройшов 9-10 квітня, взяли участь колективи Чернігівської райдержадміністрації, районної ради, центральної районної лікарні, відділу освіти, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, відділу культури та туризму, районного центру культури та дозвілля, районної бібліотеки, районного управління юстиції, селищної ради, служби у справах дітей РДА, управління фінансів РДА, районного управління агропромислового розвитку, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління пенсійного фонду України в Чернігівському районі, об’єднаної Токмацько-Чернігівської податкової інспекції, ВУЖКГ. Напередодні територію виходив прибирати колектив ПАТ «Укртелеком» цех ТП №18.


Зусиллями колективів повесні причепурився селищний парк та центр Чернігівки: прибрано торішнє листя, гілки, висіяні квіти.