флаг

Новини

Підбито підсумки ювілейного благодійного телемарафону «Пам'ять»

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь у засіданні організаційного комітету  телемарафону «Пам'ять», на якому підбили підсумки та обговорили розподіл благодійних коштів, що надійшли на рахунок телемарафону.  

З нагоди відзначення у 2019 році Дня пам’яті, примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7 травня у  Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені В. Г. Магара  було проведено  20-й обласний телевізійний марафон «Пам’ять». 

Ветеранські організації міст і районів першочергову увагу приділяють залученню до участі в телемарафоні  промислових підприємств, господарських структур усіх форм власності відповідних територіальних громад, організацій та установ,  комерційних структур, закладів медицини і освіти, підприємств побуту, торгівлі, аптек, агрофірм, підприємців тощо.

Як повідомила заступник голови Запорізької обласної організації ветеранів Валентина Матвєєва, в 2019 році в акції взяли участь 616 юридичних і фізичних осіб. На рахунок телемарафону надійшло 904,9 тис. грн.

Найактивніше участь у телемарафоні серед територій взяли: м. Бердянськ – 153 учасники, Гуляйпільський район – 58 учасників, Василівський район – 48 учасників.

За сумами надходжень: м. Бердянськ – 97483 грн, м. Мелітополь – 61780 грн, Чернігівський район – 54950 грн.

Ці кошти спрямовуються на адресну допомогу колишнім бійцям, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили в складну життєву ситуацію. Частина коштів виділяється на укріплення матеріально-технічної бази госпітальних установ для ветеранів, придбання сучасного діагностичного, лікувального та реабілітаційного обладнання, створення комфортних умов для перебування ветеранів.

Уперше благодійний телевізійний марафон «Пам'ять» було проведено в 2000 році за ініціативи Запорізької обласної ради ветеранів, яка була підтримана обласною державною адміністрацією та  обласною радою. Минуло 20 років, але й сьогодні ця соціальна акція не має аналогів в Україні.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю