флаг

Новини

Найкращими спортсменами цьогоріч себе показали освітяни
Перший тур Спартакіади держслужбовців пройшов у Чернігівській дитячо-юнацькій спортивній школі минулого тижня. Команди позмагалися з ігор у шахи й шашки, настільний теніс, волейбол та футзал.

З шахів, шашок й настільного тенісу свою вправність показали команди відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА, Чернігівського РВ УМВС України в Запорізькій області та КЗ «Чернігівський дитячий будинок-інтернат» (с. Калинівка). Переможцями у підсумку всіх трьох ігор стала команда освітян. Друге місце, відповідно, за міліціонерами, третє виборола команда дитячого будинку-інтернату.

Освітяни показали себе кращими також і у футзалі, виборовши за підсумками ігор перше місце, випередивши команди районного відділку (ІІ місце) та районної державної адміністрації (ІІІ місце).

Перше місце у змаганнях з волейболу також за відділом освіти, молоді та спорту. «Срібними» призерами стала команда КЗ «Чернігівський дитячий будинок-інтернат» (с. Калинівка), «бронзовими» – команда районної державної адміністрації, випередивши в підсумку команду Чернігівського РВ.


Підтримати спортсменів прийшло немало колег та любителів спорту з кожної з організацій, які брали участь у змаганнях.


10-11 квітня збірна команда державних службовців Чернігівського району позмагається у ІІ турі Спартакіади, що пройде в м. Запоріжжя.