флаг

Новини

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 14 червня у районному центрі культури  та дозвілля відбулись урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника.

 Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка перший заступник голови районної державної адміністрації  Василь Попюк привітав лікарів, медсестер та усіх працівників галузі охорони здоров’я Чернігівського району  із професійним святом. Особливі слова вдячності лунали на адресу ветеранів галузі, адже саме на них сьогодні орієнтуються молоді спеціалісти, переймаючи безцінний досвід роботи.

     У вітальному слові  перший заступник голови райдержадміністрації зазначив, що влада району одним із головних завдань вважає підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення статусу медичного працівника.

    “Маємо значні напрацювання у розвитку галузі охорони здоров’я району, однак, є ще над чим працювати. Переконаний, що спільними зусиллями районної державної адміністрації, районної ради, селищної ради,  депутатського корпусу  ми і надалі плідно працюватимемо у цьому напрямку”, – сказав  Василь Попюк.

     Перший заступник голови районної державної адміністрації побажав лікарям шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та реалізації усіх планів і задумів.

      Почесними грамотами від імені голови районної державної адміністрації, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я Чернігівського району та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, нагородили кращих медичних працівників району.

   В цей день  від народного депутата  України Олександра Пономарьова працівники галузі медицини отримали солодощі  та  подарунком для усіх став святковий концерт.