флаг

Новини

Зустрічі з трудовими  колективами амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Чернігівському районі

   Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

     13 червня  перший заступник голови Чернігівської РДА Василь Попюк з нагоди Дня медичного працівника провів зустрічі з трудовими  колективами амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Чернігівському районі.

      Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка звернувся  Василь Михайлович зі словами привітань: «Низький уклін Вам за високий професіоналізм, за мужність і терпіння, за те, що, стикаючись з людськими бідами, не залишаєтесь байдужими. Тож щиро вітаємо вас, представників святої і мужньої професії, із Днем медичного працівника! Хай швидко одужують ваші пацієнти, хай завжди зігріває вас тепло людської вдячності. Хай вам вистачає терпіння і сил, щирої віри й життєдайної надії. Зичу вам здоров’я, добробуту, щастя і вагомої підтримки з боку держави!».

      В цей день  від народного депутата  України Олександра Пономарьова працівники амбулаторій загальної практики сімейної медицини отримали солодощі.