флаг

Новини

Шановні громадяни – власники земельних ділянок!

 Токмацьке управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує Вам, що відповідно до ст.206 Земельного кодексу України - використання землі в Україні є платним. Земельний податок – обов′язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок.

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі (юридичні та фізичні особи, яким надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності, у т.ч. на умовах оренди).

Від сплати податку звільняються:

    • інваліди І та ІІ групи;
    • фізичні особи, які виховують 3 і більше дітей віком до 18 років;
    • пенсіонери (за віком);
    • ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
    • фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими   органами, які до 01 липня надсилають (вручають) платникам за місцем його реєстрації податкове повідомлення-рішення.

Для  упередження непорозуміння при отриманні субсидії, купівлі-продажу житлових будинків та ін. в разі не отримання податкового повідомлення рішення на сплату нарахованих Вам сум земельного податку радимо звернутися для проведення звірки за адресою: м.Токмак,  вул. Дружби, буд.230 (зал №2).

 

                                                  Л.Чумакова, начальник Токмацького управління

                                                 ГУ ДФС у Запорізькій області