флаг

Новини

Зустріч з колективами районних ЗМІ з нагоди професійного свята

     Сьогодні, 6 червня, з нагоди Дня журналіста України, голова Чернігівської районної державної адміністрації  Богдан Сушко, відвідав трудові колективи ТОВ « Чернігівська газета «Нива»,  ТОВ «Голос Чернігівки» та привітав з професійним святом.

      Голова районної адміністрації  Богдан Сушко  подякував за співпрацю та зауважив: «Ви надаєте можливість владі та суспільству загалом побачити події під іншим кутом. Адже ви бачите багатогранність світу та формуєте суспільну думку, творите історію сьогодення.

     Професія журналіста передбачає високий рівень відповідальності. Ви не лише інформуєте про події, а й можете вказати на ті чи інші недоліки, запропонувати та допомогти рухатися у певному напрямку. Від вашого сприйняття інформації залежить і ставлення суспільства до того, що відбувається».

     Під час заходу голова райдержадміністрації від народного депутата  України Олександра Пономарьова вручив солодощі та відзначив креативність та професіоналізм представників районних ЗМІ.

     Варто підкреслити, що це свято відзначають вже 25 років поспіль: у 1994 році був підписаний перший Указ Президента України про встановлення професійного свята працівників засобів масової інформації.