флаг

Новини

За 5 місяців 2019 року місцевий бюджет Чернігівського району поповнився майже на 28 мільйонів гривень

 Аналізуючи стан виконання розпису доходів до місцевого бюджету  Чернігівського району начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова зазначила, що вагоме значення для існування та розвитку соціальної сфери будь-якої громади мають податки.

Так, за 5 місяців 2019 року фактичні надходження до місцевого бюджету Чернігівського району 27,8 мільйони гривень, що становить 132 відс. помісячного  розпису. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додатково місцевій бюджет отримав 3,6 мільйони гривень. Домінуюче положення серед інших податків зайняв податок  з доходів фізичних осіб, доля якого складає 54 відсотки; надходження склали 14,9 мільйони гривень.

Майже на мільйон гривень збільшилась плата за користування землею суб´єктами господарювання та фізичними особами порівняно з минулим роком;  сплачено до місцевого бюджету 4,6 мільйони гривень.  

Платниками єдиного податку з початку року сплачено до бюджету 7,3 мільйони гривень.

Налагоджена співпраця податківців з платниками податків та їх чітке розуміння важливості та необхідності сплати податків вплинуло на збільшення надходжень до бюджету, - зауважила Любов Іванівна.