флаг

Новини

У РДА стартував конкурс на визначення кращого держслужбовця
Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», стартував 4.04.2014 року в Чернігівській районній державній адміністрації. Цьогоріч участь у ньому взяли 12 державних службовців райдержадміністрації: 4 керівники і 8 спеціалістів.

Напутнім словом учасників вітала керівник апарату райдержадміністрації Валентина Логвиненко. Після роз’яснення начальником відділу кадрової роботи апарату РДА Лілією Оверченко умов участі у конкурсі, держслужбовці приступили до виконання тестових завдань щодо знання Конституції України та законодавства про державну службу і тестових завдань, що стосувалися функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад.


Нагадаємо, конкурс «Кращий державний службовець» проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 та на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24.02.2014 № 74 «Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” в Чернігівській районній державній адміністрації у 2014 році». Конкурс сприяє зростанню професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищенню її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Зазначимо, що конкурс «Кращий державний службовець» віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців, яке у рамках І-ІІІ турів конкурсу проводиться у номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».