флаг

Новини

За відсутності запрошеного заявника комісія з питань призначення деяких видів допомоги справу не розглядатиме
На цьому було наголошено під час чергового засідання комісії по розгляду питань з призначення деяких видів соціальної допомоги, яке пройшло 04.04.2014 року в Чернігівській райдержадміністрації.


Провів комісію заступник голови Чернігівської РДА Віктор Сапальов, за участі представників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, районного центру зайнятості населення, юридичного відділу РДА, управління фінансів РДА.

На засідання було запрошено 6 заявників, які претендували на призначення чи подовження виплати соціальної допомоги. Двоє з них, обидві – мешканки Чернігівки, на засідання не з’явилися, тому комісія прийняла рішення перенести розгляд їхніх справ.

Усього ж комісією було розглянуто 8 звернень від малозабезпечених родин з Чернігівки, Новополтавки, Стульневого й Довгого. Позитивну відповідь отримало 4 сім’ї. Одній заявниці відмовлено через надання неповного пакету документів, ще одній – через невиконання рекомендацій комісії.

– Малозабезпечені родини мають розуміти, що така соціальна допомога – це не пожиттєва пенсія і комісія може взагалі її не призначити, – пояснив заступник голови РДА Віктор Сапальов. – Виплатою допомоги держава підтримує сім’ю, доки та знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Але сама родина має за цей час знайти додаткові кошти для існування, дорослі її члени – влаштуватися на роботу. Якщо ми таких прагнень не бачимо, якщо впродовж усього часу, який родина перебуває на обліку, батьки залишаються безробітними, мати не здатна організувати дітям нормальний побут, ми будемо в соціальній фінансовій допомозі відмовляти.

Також за підсумками комісії 1 особі було призначено субсидію.