флаг

Новини

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЄВРОПИ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОНІ

     17 травня 2019 року з нагоди Дня Європи в смт Чернігівка  перед будівлею  центру культури і дозвілля  відбувся мітинг та урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора Європейського Союзу.

       Від імені голови Чернігівської районної державної адміністрації Богдана Сушка до всіх присутніх звернувся керівник апарату  Богдан Ткаченко,  у своєму виступі він зазначив: «Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною європейської спільноти. Тож давайте будемо всі разом сумлінно працювати над втіленням в реальність цієї ідеї, — щоб в Україні, і в Чернігівському  районі зокрема, діяли європейські стандарти життя».

  «Європа для нас починається не з поїздок за кордон чи з європейських прапорів, вона починається в наших умах і серцях. Ми повинні будувати Європу в себе вдома. Щоб мешканці наших сіл і селища  справді жили гідно, по-європейськи», — додав керівник арарату РДА.

Останніми роками наша держава зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства – підписано Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом, Україною прийнято низку законодавчих актів, започатковано важливі реформи в сфері державного управління та організації місцевого самоврядування, отримано безвізовий режим з країнами ЄС.

Ці та інші факти засвідчують, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання та усвідомлений вибір більшості громадян України.

 Сьогоднішнє святкування Дня Європи в  районні відбувається з особливим натхненням, на знак єднання учні району підготували тематичний флешмоб.

З 13 по 19 травня для шановних читачів в читальному залі бібліотеки експонується виставка-досьє «У книжок немає кордонів», на якій представлені книжкові видання про різні країни Європи.

У  трудових колективах району проведено день інформування щодо відзначення цього року 10-ї річниці Ініциативи ЄС «Східне партнерство».