флаг

Новини

«Розширення та реконструкція каналізаційних мереж і споруд на них у смт. Чернігівка по вул. Піонерська» - проект, який перебуває на контролі у голови Чернігівської РДА.

       
        8 жовтня 2013 року керівництвом Чернігівської райдержадміністрації було організовано виїзну нараду голови районної державної адміністрації щодо залучення інвестицій та розробки проекту «Розширення та реконструкція каналізаційних мереж та споруд на них у смт. Чернігівка по вул. Піонерська» для перспективного розвитку Чернігівського району.

Як наголосив голова Чернігівської райдержадміністрації О.Лісняк: «Питання щодо завдань та доручень Президента України щодо залучення інвестицій для розвитку територій стоїть на жорстокому контролі як у голови Запорізької ОДА, так і у Президента України, тому перед нами постає завдання виконувати ті інвестиційні проекти, від яких залежить благоустрій та розвиток району в цілому. Виконання даного проекту дасть змогу ліквідувати скиди забруднювальних речовин в р. Молочна, дасть можливість покращити стан навколишнього природного середовища. Буде сприяти досягненню нормативних показників якості води р. Молочна, та забезпечить суттєве скорочення надходження забруднювальних речовин в Молочний лиман, та Азовське море, що є головною метою впровадження загальнодержавних програм. На сьогодні виділені кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для виготовлення проектно-кошторисної документації на даний об’єкт».

Дане питання стоїть на контролі в райдержадміністрації.