флаг

Новини

Костянтин Бриль: «Ми не можемо втратити «Запоріжтрансформатор» - єдине стратегічне підприємство в електроенергетичній галузі»

Під час робочої поїздки на ПрАТ «Запоріжтрансформатор голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав намотувальну дільницю, оглянув стяжку обмоток, а також побував на дільницях першої і другої збірки складального цеху підприємства.

Очільник регіону також поспілкувався з трудовим колективом ПрАТ «Запоріжтрансформатор». Головне питання, яке обговорили присутні, - прийняття народними депутатами України поправки до Перехідних положень Податкового кодексу. Завдяки цьому іноземні виробники трансформаторів отримали цінові преференції на два роки. Це у свою чергу може призвести до втрати єдиного стратегічного підприємства в електроенергетичній галузі - ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

- Влада області не могла пройти повз вашу проблему. Адже «Запоріжтрансформатор» є одним із запорізьких підприємств, якими ми справді пишаємось. ЗТР експортує продукцію у майже 80 країн світу, що говорить про якість. Також це вагомий вклад у ВВП країни, який є зовсім не зайвим у теперішні часи. Тож коли ми обговорювали з головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною, дійшли висновку, що  приймаючи це рішення та лобіюючи власні інтереси, певні особи не подумали про наслідки для людей. Адже на «Запоріжтрансформаторі» працюють цілі трудові династії - від діда до онука. І колектив у понад дві тисячі людей та ваші сім’ї не мають страждати через чиїсь непродумані рішення. Наш найбільший потенціал - наші люди та ваша працьовитість. Тож ми не можемо втратити ПрАТ «Запоріжтрансформатор» - єдине стратегічне підприємство в електроенергетичній галузі. Минулого тижня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України відповідний проект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість. Усе, що залежало від народних депутатів та влади Запорізької області - зроблено. Нині чекаємо на рішення Верховної Ради України, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону також вручив відзнаки працівникам підприємства.

Як повідомив генеральний директор ПрАТ «Запоріжтрансформатор» Ігор Клейнер, підприємство існує 72 роки і має повний цикл виробництва і випробування трансформаторів та реакторів. За роки роботи на ринку ЗТР здобув світове визнання і високу репутацію виробника якісних і надійних в експлуатації трансформаторів і реакторів. Відмінною рисою виробленого ПрАТ «Запоріжтрансформатор» обладнання є його висока експлуатаційна надійність.

Серед продукції, що випускається: силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори потужністю від 1 МВА до 1250 МВА на класи напруги від 10 кВ до 1150 кв, а також системи моніторингу трансформаторного і реакторного обладнання. Надаються  послуги з сервісного обслуговування трансформаторів. Нині на ПрАТ «Запоріжтрансформатор»  працює 2 100 чоловік. Наразі основними ринками збуту є Україна, Казахстан, Вірменія, Грузія та інші країни СНД. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю