флаг

Новини

Відбулася нарада щодо підготовки та проведення  повторного голосування чергових виборів Президента України на території  Чернігівського району

    Під керівництвом керівника апарату  районної державної адміністрації  Богдана Ткаченка   16 квітня 2019 року відбулася нарада  щодо організації підготовки та проведення повторного голосування 21 квітня 2019 року з чергових виборів Президента України на території  Чернігівського району.

      У ході наради Богдан Ткаченко наголосив присутнім на необхідності сприяти у межах повноважень якісній організації виборчого процесу.

      «Ми маємо докласти максимум зусиль для того, щоб ІІ тур виборів Президента України  у районі  відбувся організовано, прозоро та комфортно для наших виборців».

           Керівник апарату  райдержадміністрації Богдан Ткаченко, наголосив на тому, що відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень: надавати їм необхідні приміщення, забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації; надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами транспортні засоби, засоби зв’язку, обладнання, інвентар та оргтехніку.

      Потім з короткою інформацією до учасників наради звернувся представник районного відділення Бердянського  відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій  області Андрій Ходунович, який наголосив на чіткому дотриманні чинного виборчого законодавства та попередив про кримінальну відповідальність осіб виборчого процесу. Дав роз’яснення щодо отримання в окружних виборчих комісіях та зберігання під час виборів виборчих бюлетенів.

       Широко та детально обговорено питання матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій та стан виборчих дільниць. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації  Юлія Галич доповіла присутнім про результати доповіла про уточнення попередніх списків виборців по кожній звичайній виборчій дільниці.

         За відповідними напрямками роботи про забезпечення проведення чергових виборів Президента України доповідали представники Чернігівського районного відділу управління ДСНС України у Запорізькій  області, Запорізької  філії ПАТ «Укртелеком».

      За підсумками наради було дано відповідні завдання та доручення.