флаг

Новини

Електронне пенсійне посвідчення: зручно, сучасно, надійно

Оформлення електронного пенсійного посвідчення додасть зручності людям похилого віку в отриманні пенсій, розширить їх можливості користування онлайн-сервісами вдома та посилить безпеку при пенсійному обслуговуванні.

Це зручно !

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) — пластикова картка, яка поєднує в собі звичайне пенсійне посвідчення і банківську платіжну картку. На такому посвідченні розміщується персональна інформація його власника, а саме:
- прізвище, ім'я та по-батькові;
- фото;
- стать;
- дата народження;
- номер ощадного рахунку;
- вид пенсії.

Як і на банківській картці, вказано термін дії посвідчення, є місце для підпису власника. До того ж, вся інформація дублюється в електронному вигляді на вбудованому чипі. Електронний цифровий підпис, який також міститься на посвідченні, дає змогу пенсіонеру користуватися послугами Пенсійного фонду через веб-портал, без відвідування відділення фонду.

Це надійно !

В сучасному світі використання електронних технологій повсякденно розширюється, насамперед тому, що це спрощує багато процесів. Електронне посвідчення - саме такий спосіб спростити і водночас поліпшити обслуговування. Ось тільки головні переваги ЕПП порівняно зі звичайним посвідченням:
- дозволяє отримувати гроші без банківської картки, оскільки само є банківською карткою;
- може використовуватись в магазинах для розрахунків за товари;
- дозволяє без черг, прямо вдома сплатити за комунальні послуги, провести безготівкові розрахунки, виконувати інші банківські операції;
- містить електронний цифровий підпис, з допомогою якого можна скористатися багатьма пенсійними послугами он-лайн на веб-порталі
електронних послуг Пенсійного фонду (https://роrtаl.pfu.gоv.uа).

Електронне пенсійне посвідчення має підвищений рівень безпеки, захищає власника від протиправних дій під час виплат пенсії і соціальної допомоги.

Це сучасно !

Треба зауважити, що електронний цифровий підпис, який теж отримає власник ЕПП, — ключ до особистого кабінету на веб-порталі електронних послуг.

                                                                                   Токмацьке об'єднане управління
                                                                                   Пенсійного фонду України
                                                                                   в Запорізькій області