флаг

Новини

Комісія розглянула проблему насильства в сім’ях району
З проблемою насильства в родині, морального чи фізичного, повсякчас стикається чимало наших співгромадян. Про це йшлося на засіданні постійно діючої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї 27.03.2014 року.

Провів ці збори заступник голови Чернігівської райдержадміністрації, голова комісії Віктор Сапальов за участі, зокрема, начальника РЦСССДМ Ілони Щипенко, завідувача сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Валентини Гіренко. Сюди було запрошено жительку Чернігівки, яка безпосередньо постраждала від насильства з боку свого колишнього чоловіка, а нині – співмешканця.

Після розгляду ситуації у родині потерпілої, їй було запропоновано соціальний супровід, на який жінка погодилася. Фахівці склали для мешканки Чернігівки план такого супроводу.

Як наголосив заступник голови РДА Віктор Сапальов, працівникам соціальних служб необхідно наполягати також на проходженні особами, яким винесено офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства у сім’ї, відповідних корекційних програм, намагатися своєчасно втрутитися в ситуацію, де назріває конфлікт і, за необхідності, надавати допомогу й підтримку обом його суб’єктам.