флаг

Новини

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми - «Малі екологічні гранти».

Грант можуть отримати:

-           виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією;

-           виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів;

-           постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Обов'язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Метою грантів є:

-           засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу);

-           засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов'язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва);

-           для постачальників ІТ обладнання та інструментів - доробка існуючого обладнання/сервісу, що вирішує проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов'язані з навколишнім природним середовищем.

Для участі у конкурсі грантів необхідно надіслати запит довільної форми щодо участі у програмі за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та отримати доступ до он-лайн тренінгів. До 19 квітня 2019 пройти он-лайн тренінги для кращого формулювання своєї ідеї. За порадами щодо заповнення анкет та формулювання ідей слід звертатися до контактної особи:

                                                                   Подшивалов Геннадій Валерійович

                                                                   Тел./факс (0619)-42-13-68

                                                                   Моб. тел. 067-613-72-58

                                                                   Е-mail: іроЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.